David Pulkrábek si vyjel 4. místo - Motocross Cup

23.09.2014 10:16

Seriál Motocross Cup se jel tuto sobotu v Benátkách nad Jizerou. V kategorii Pit bike náš tým zastupoval David Pulkrábek.

Text David Pulkrábek:

"Tuto sobotu 20. 9. 2014 jsem zúčastnil dalšího závodu Motocross cupu na trati v Benátkách nad Jizerou. Den před závody pořadatelé kropili, co se dalo, ale nakonec dost zapršelo, takže trať byla dost bahnitá. Trénink jsme jeli ještě na bahně, a i když meteorologové hlásili deště, tak nakonec se závody obešli bez vody. Kvalifikaci jsme absolvovali už na lepším povrchu, kdy velké motorky dost bahna vyházeli a tak jsem se umístil na 4. místě. První a ani druhá jízda se mi nijak nepovedla, necítil jsem se na motorce nijak moc dobře, kdy jsem v první kvaldě dost bojoval s motorkou i sám sebou. Ve druhé jízdě jsem se dokázal více uvolnit a nakonec z toho byl dobrý pocit z jízdy a dvakrát 4. místo. Celkově jsem skončil na 4 místě."

Davidovi gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Fotogalerie: David Pulkrábek si vyjel 4. místo - Motocross Cup