Dubnové závodění Standy Jindry

23.04.2014 17:20

Text Stanislav Jindra:

5.4.2014 se jel závod Motolevel MX Cupu na trati v Dalečíně. Tentokrát se jela trat Dalečín II. Startoval jsem v kategorii MX2 Hobby. Bylo to první závody a tomu odpovídalo i počasí, protože byla velká zima, ale naštěstí nezapršelo. Trať byla velmi dobře připravená, ale velmi rychle se rozbíjela. První jízdu jsem dojel na 8.místě a druhou jízdu na 10.místě. Celkově jsem byl klasifikován na 9.místě. Protože toto byli moje první letošní závody, tak jsem odjížděl spokojen a hlavně zdraví.

6.4.2014 se jel  závod Chalupa Cupu na trati ve Smrku. Startoval jsem v kategorii Hobby. Počasí závodům přálo a tak trať byla po krátkém dešti stále ideální i přes poměrně velkou zimu. Do první jízdy jsem odstartoval okolo 10. místa ale bojem do poslední zatáčky jsem dojel na 3. místě. Na startu druhé jízdy jsem v první zatáčce spadl a bohužel nemohl jet dále. Celkově jsem byl klasifikován na 10. místě.

19.4.2014 se jel závod Motolevel MX Cupu na Holém Kopci. Já jsem startoval v kategorii MX2 Hobby. Tréninky jsme odjeli na pěkně připravené a nakropené trati za dobrého počasí. Během závodů, ale začal foukat silný vítr. První jízdu jsem ve 3. zatáčce po startu spadl a tuto jízdu dojel na 14. místě. Druhá jízda byla už bez pádu a dojel jsem na 6. místě. Celkově jsem byl klasifikován na 9.cmístě. Po první jízdě jsem se necítil vůbec dobře, ale druhá jízda už náladu vylepšila.

Fotogalerie: Dubnové závodění Standy Jindry