Fuk letos poprvé na závodech s novou motorkou

18.06.2020 20:57

Víťa Fuk se může letos pyšnit novou motorkou, a tak když byla zahájena sezóna, vyrazil na závod! Jeho první start byl na Chalupa Cupu v Dolních Heřmanicích. A jak se mu jelo? Dočteš se v článku! :-)

6.místo

"Na závody jsem se těšil. Ráno mírně pršelo, ale nakonec trať vypadala hezky a tréninky proběhly bez problémů. V kvalifikaci jsem zajel 13. čas. Do prvního závodu se mi nepovedl start, pohyboval jsem se kolem 18 pozice, ale probojoval jsem se dopředu. Bohužel jsem pak spadl a dostal jsem se zpět na 18. místo. Dral jsem se dopředu a cílem jsem projel jako desátý.  V druhé rozjížďce byl můj start už lepší, pohyboval jsem se kolem 4. místa. V průběhu závodu jsem se propadl na 7. místo a i přes tlak soupeře jsem tak dojel. Celkově mi body daly 6. místo. Ne vše bylo podle mých představ, ale s výsledkem jsem spokojen. Ani jsem to nečekal, jelikož to byl první závod sezóny a na nové motorce, na kterou nejsem ještě úplně zvyklý." řekl o závodu Víťa.

1. místo: Zdeněk Šramota

2. místo: Jakub Hejkal

3. místo: Erik Pelikán

Fotogalerie: Fuk letos poprvé na závodech s novou motorkou