Loufek a jeho první závod letošní sezóny

15.08.2020 11:06

Jirka Loufek se ještě před závodem "MX Ultra GP Cupu" jel rozjezdit na Hobby Cup do Velké Losenice. Jak se mu jelo se dozvíš v článku :-)

8. místo

"Jako první závod letošní sezóny jsem si vybral Hobby Cup ve Velké Losenici. Startoval jsem v kategorii „Open“ a měl jsem fakt hrozné pocity. Nicméně, v tréninku už se to začalo zlepšovat a začínal jsem být spokojený, trať byla hezky připravená. V kvalifikaci jsem se umístil na 4. místě. První závod jsem odstartoval jako druhý, ale přestala mi fungovat přední brzda a propadl jsem se až na 6. místo. Druhý závod najednou organizační tým závodu pozměnil a jeli jsme pouze 5 kol. Po startu jsem byl 3, ale bohužel na dopadu lavice jezdci přede mnou spadli a já přesně trefil motorku jednoho jezdce. Snažil jsem se co nejrychleji vyvléknout motorku a pokračoval, ale za 5 kol se toho moc stihnout nedá. Do cíle jsem dojel na 8. místě." řekl o závodu Jirka.

Fotogalerie: Loufek a jeho první závod letošní sezóny