MČR Supermoto Vysoké Mýto v podání Provazníka

15.05.2018 21:01

Erik Provazník odjel MČR Supermoto ve Vysokém Mýtě, kde startoval ve třídě S1 6.5.2018.

Erik byl celkem bez stresu, startoval na domácí trati. Vyšlo počasí, bylo krásně a sucho. Trénink proběhl bez pádu a Erik zajel třetí čas v kvalifikaci. Do první rozjížďky odstartoval jako čtvrtý, poté se dostal na třetí příčku před Říhaka. Do cíle si už pohlídal třetí místo s přehledem. Druhá jízda byla ale zajímavější. Na startu přišel pád. Pavel Kejmar mu dost silně na rovině najel do stopy. Díky tomu musel Provazník hodně brzdit a toho využil Říhák. Dostal se vedle Erika a trefil mu přední kolo, asi neúmyslně. Pak už následoval jen " výstup" v pravé zatáčce doleva. To samozřejmě dost bolelo. Potom nastala stíhací jízda... Z posledního místa se Provazník propracoval na třetí příčku. Byl to zázrak, že to vyšlo. Motorka byla celá pokroucená. Erik je naštěstí v pořádku. Moc děkuje Vlastovi Dolákovi a celé rodině. Celkově si z Vysokého Mýta odváží třetí pozici !! Gratulujeme!

Foto nejen Erika najdete níže v galerii!