Michal Vágner - Bělá pod Bezdězem

27.10.2015 09:49

Celý víkend trávil Michal Vágner v Bělé pod Bezdězem. Jak se mu dařilo v sobotu a jak v neděli si přečtěte zde.. A pozor, tentokrát možná budete překvapeni...

Poslední závod MMČR CrossCountry proběhl právě v Bělé. Trať byla natažená v areálu Motorlandu. Michal říká - samá zatáčka a samá díra. Závod se jel na 90 minut a Michal ho vyhrál stylem start-cíl a tím si zajistil celkové vítězství v kategorii ATV.

Neděle ale nebyla tradiční pro Michala, hlavně výsledkem...Závod se jel opět na 90 minut. Michal už do závodu nastupoval jako mistr pro rok 2015. Start se mu ale moc nepovedl a tak odjížděl na 4.místě. Postupně se sice prokousával na první místo. Ale v tu chvíli, kdy se tam konečně dostal, začla zlobit technika a Michal musel zvolnit. Nakonec dojel do cíle na třetím místě. A z těto sezony má hned dva tituly. Jeden z Offroadmaratonu a druhý z CrossCountry! Gratulujeme!!!

Fotogalerie: Michal Vágner - Bělá pod Bezdězem