Míra Kučera a jeho první závod na velké motorce

18.05.2022 11:38

Míra Kučera v letošní sezóně přesedlal na 125ccm. Jako první závod na velké motorce si vybral SMS Jižních Čech v Klukách u Písku. Více v článku.

22.místo

První závod na 125, byl jsem nervózní jak to půjde. V tréninku jsem byl docela spokojený, seznamovací mi vyšel lépe , v kvalifikaci se mi nepodařilo zajet kolo bez nějaké chybičky, takže z toho bylo 23. místo. Do první jízdy jsem odstartoval okolo 24. místa, bohužel v 2 kole jsem měl menší pád a propadl se na 27 příčku, ale malinko jsem se vlivem chyb ostatních jezdců posunul na celkové 23. místo.
    Do druhé jízdy mi nevyšel vůbec start a na začátku jsem se pohyboval okolo 28 místa, ale podařilo se mi postupně dojet ostatní jezdce a vybojovat několik příček. Bohužel od 15 minuty jsem toho měl plný brejle a byl jsem rád že jsem nějak dojel a udržel si 21 příčku. Vydržet na velké motorce v tempu 25 minut je velká makačka, takže mám na čem pracovat – starty a fyzička.

Text: Miroslav Kučera

Fotogalerie: Míra Kučera a jeho první závod na velké motorce