Nikola Pěnička startoval v závodu Trophy Crosscountry 2014

02.04.2014 08:18

Jezdec týmu REGION racing cz Nikola Pěnička si nenechal ujít závod Trophy Crosscountry 2014, který se jel 29. 3. 2014. A jak si Nikola závod užil? Čtěte dále: "Zasílám report ze sobotního závodu Trophy crosscountry v Jesenný u Bozkova. Jednalo se o hobby závod a tak jsme se s kluky z mistráku dohodli, že si pojedeme zatrénovat. Počasí nám vyšlo krásné, trat byla velmi rychlá, až na přejíždění klád. V 10h. byl start tréninku o délce 15. minut. Ve 13h. byl odstartován závod o délce 50minut. Start se mi moc nepovedl a tak jsem musel stahovat. to mě stálo mnoho sil až mě nakonec ztvrdli ruce a už jsem neudržel 2.místo. propadl jsem se kousek před cílem na 3. místo , na kterém jsem závod také dokončil. Trochu hendikepem pro mě byla proražená přední pneumatika, na které jsem odjel prakticky celý závod. Ale hlavním důvodem tohoto výsledku jsou tvrdé ruce :(. Nejsem s tímto výsledkem spokojen, protože jsem měl na lepší umístění."