Pavel Kučera v Karlíně s novým motorem

19.05.2022 14:22

Pavel Kučera na závodech v Karlíně zajížděl nový motor. Jak celý závod dopadl? Více v článku.

6.místo

Od rána jsem se na závody těšil, trať v Karlíně mě hodně baví. První trénink jsem musel jet pomalu, protože jsem musel zajet nový motor a nemohl jsem si tak zajet rychlá kola. V kvalifikaci jsem už mohl jet na 100% a skončil jsem na 11. místě. První závod se mi vůbec nepovedl start, a ještě jsme se za startem trochu poťukali, takže to byla úplná katastrofa. Nakonec jsem do cíle dojel jako 4 ve své skupině hobby MX2. Druhý závod jsem měl už o něco lepší start, ale pořád to bylo až někde za 10. místem. Poté jsem ještě během prvního kola spadl v zatáčce, takže jsem jel zase někde ze zadních pozic. Poté jsem předjel celkem hodně lidí, ale v cíli z toho bylo 6.místo v mé kategorii. Celkově z toho bylo taky 6. místo.

Text: Pavel Kučera

1. místo: Jakub Zábojník
2. místo: Martin Prokop
3. místo: Jana Antošová

Fotogalerie: Pavel Kučera v Karlíně s novým motorem