Péťa oslavil narozky závodem

05.05.2017 15:20

Péťa Marčík závodil 30.4. v Benátkách. Oslavil tím svůj narozeninový den. Jak se mu dařilo?

Péťa Marčík závodil na Novamotocross Cupu v Benátkách. Moc si přál, aby mu závod vyšel co nejlépe. Slavil totiž své osmé narozeniny! Za celý REGION racing team přejeme dodatečně všechno nejlepší, Péťo !! Terén byl však dopoledne velmi náročný, protože trať byla po dešti hodně mokrá. Ráno trénink tedy vynechal. Do kvalifikace však nastoupil. Začal tedy boj nejen se soupeři, ale také sám se sebou. Na 50ccm byla trať opravdu hodně blátivá, takže byl problém se vůbec na motorce udržet. Nakonec však bral 4.místo.

V první jízdě Péťa upadl. Nevzdal to a začal bojovat. Probojoval se na páté místo a to se mu také podařilo udržet až do cíle. Ve druhé jízdě závodil o čtvrtou pozici. Po deseti minutovém boji se však propadl na pátou příčku a tu si odvezl také celkově.

Fotogalerie: Péťa oslavil narozky závodem