Přibylův smolný závod v Třebízi

18.10.2019 21:59

Radek zmínil, že není spokojený s výsledkem a den závodu označil jako smolný. Přečti si níže, proč tomu tak bylo.

Datum závodu : 21.9.2019
Název podniku : Batti cup
Kategorie : hobby MX1
Celkové umístění :  25.místo

Trať byla hezky nachystaná a tak akorát nakropená, takže v tréninku byl ideální povrch a jelikož už jsem byl v Třebízi po několikáté tak jsem se snažil najít nejrychlejší stopu.

Kvalifikace se jela jako závod na 4 kola. Neměl jsem úplně dobrý start, ale celkem se mi dařilo jít dopředu. Bohužel, ale v předposledním kole jsem si v jedné zatáčce zašlápl motorku a než se mi ji povedlo nastartovat tak jsem dost ztratil a tak jsem cílem projel jako 26. Do první rozjížďky jsem taky neměl ideální start a ještě navíc mi chvíli po startu prasklo spojkové lanko, což mě v jízdě dost oslabilo. Cílem jsem projel jako 23. Do druhé rozjížďky byl start o něco lepší a bojoval jsem s jezdci přede mnou o lepší umístění. Asi 3 kola před koncem závodu přišel pád a než se mi opět podařilo nastartovat motorku tak v cíli z toho bylo 26 místo.