Sezóna 2020 Tomáše Lipavského

13.10.2020 11:04

Nováček našeho týmu, Tomáš Lipavský, se v letošní sezóně zúčastnil dvou závodních podniků. Jak se mu dařilo? Dozvíš se v článku.

Pro rok 2020 novou posilou našeho týmu je Tomáš Lipavský. V této sezóně se zúčastnil dvou závodů a to Nova motocross cupu v Trutnově a Nova motocross cupu v Dalečíně. Na obou podnicích startoval v kategorii 13-20 let.

13. místo

I přes to, že má Tomáš trať v Trutnově rád, příliš se mu tam nedařilo. Povrch byl příliš nakropený, takže hodně bláta a Tomášovi došly v průběhu první jízdy strhávačky, takže odhodil brýle a jel bez nich, později přišel i pád. V druhé jízdě si spravil chuť a rozjížďka proběhla bez komplikací. V celkovém umístění bral Tomáš 13. pozici.

12. místo

Tomášův druhý závod proběhl v Dalečíně. Vše proběhlo bez problému, trať byla skvěle připravená a závod si užil. V celkovém hodnocení se Tomáš umístil na 12. místě.

1. místo: Jan Nádvorník

2. místo: Matěj Holub

3. místo: Radek Novák

Fotogalerie: Sezóna 2020 Tomáše Lipavského