Šiklův Mlýn v podání Bohdana Krále

17.05.2018 19:27

Ne úplně šťastný závod pro Bohdana Krále. Na závod se těšil, ale ten nevyšel podle představ. Závod se jel 5.5.2018.

Na druhém podniku MČR to Bohdanovi nevyšlo dle plánu. První den měl průměrný start, ale na motorce se cítil dobře. Jízda však byla špatná. Úplně odpadl na ruce a nemá tušení proč. Trénuje, dobře jí, na motorce se cítil dobře. Není naštvaný, ale je to pro něj záhada. Co se mu ale povedlo, zajet nejrychlejší kolo. To pro něj byly dva plusové body. Navíc se mu podařilo čtvrté místo jen o pár sekund za třetím. Druhý den byl ale horší. Kola byla rychlejší než v sobotu, na motorce se cítil také dobře. Bohužel ale upadnul při předjíždění prvního. Na hraně skoku byl kámen, zavřela se mu řídítka a Bohdan šel frontflipem až do nemocnice. Tam zůstal dvě noci. Nakonec je z toho jen sešitá ruka a obrovský koňár na noze, zlomeniny se mu vyhly. Díky pádu však ztratil hodně bodů. Před pádem stihl zajet nejrychlejší kolo a to mu zajistilo aspoň další dva body. Snad se dá brzy dohromady a 25.5. si dojede pro více mistrovských bodů.

Fotogalerie: Šiklův Mlýn v podání Bohdana Krále