SM - Mistrovství Polska - Erik Provazník

13.05.2016 10:55

I Supermoto sezona je v plném proudu a Erik Provazník se zúčastnil Mezinárodního mistrovství v Polsku. Dařilo se mu skvěle!

Dne 7.5.2016 se jelo mistrovství v Polsku a to v Bydgoszcz. Počasí vyšlo dobře, bylo slunečno a teplo. Při tréninku byla u Erika trochu znát nedůvěra k technice, ale nakonec dopadlo vše dobře a motorka ho v tom nenechala. Závod probíhal jak nejlépe mohl. Obě jízdy Erik vyhrál s přehledem a velkým náskokem a to 28 sekund. Obě jízdy stylem start-cíl a krásné celkové první místo ! Jako řidič a mechanik byl s Erikem jeho otec Pavel Provazník. Ten musel předvádět také závodní umění při rychlém transportu z Bydgoszcz do Vysokého Mýta. MMČR VYSOKÉ Mýto se jelo hned druhý den v neděli 8.5.2016.

1. místo    Erik Provazník             REGION racing cz                    50
2. místo    Jezdzej Žuralski           KM Wiraz Bartoszyce                44
3. místo    Vojciech Manczak        Auto. WIELKOPOLSKI             40
4. místo    Baltais Dzintars           Moto Droms                             34