Stanislav Jindra si nenechal ujít závod v Pacově

18.08.2014 11:40

Dalším odjetým závodem, kterého se Stanislav Jindra zúčastnil, byl závod v Pacově - seriál MotoCare Amater Cup.

Text Stanislav Jindra:

"V sobotu 2. 8. 2014 jsem se účastnil dalšího závodu MotoCare Amater Cupu na trati v Pacově. Startoval jsem ve třídě AMA MX2, kde se sešlo 50 jezdců. Ráno byla trať nakropená a připravená na předpovídaný slunečný den. Celý den pořadatelé trať dále kropili a udrželi ji ve velmi dobrém stavu i přes velké teplo. V kvalifikaci jsem obsadil 3. místo. Do první jízdy jsem odstartoval okolo 10. místa, ale pak jsem měl dva pády a jízdu nedokončil. Do druhé jízdy jsem odstartoval ještě hůř okolo 20. místa. Druhou jízdu jsem jel už bez pádu a dokončil ji na 6. místě. Škoda nepovedeného startu. Celkově jsem byl klasifikován na 19. místě."

Standovi gratulujeme a děkujeme za reprezentaci týmu.

Fotogalerie: Stanislav Jindra si nenechal ujít závod v Pacově