Supermoto Písek

06.05.2015 16:34

Dne 2.5.2015 proběhly závody MMČR Supermota v Písku.Jak se dařilo teamu REGION racing cz?

Za REGION racing team se zúčastnil Erik Provazník.Startoval ve třídě S1.Z rána bylo mokro a déšť, odpoledne už svítilo sluníčko...Erik proti sobě měl hned světovou konkurenci a to Pavla Kejmara a Milana Sitnianského.Do prvního závodu se mu podařilo odstarovat na prvním místě avšak po lehkém kontaktu s Pavlem Kejmarem se před něj dostal nejen Pavel, ale i Milan.Pak už kluky nedojel a první závod dokončil na 3.místě.I to byl však pro Erika velký úspěch..Do druhého závodu vyjížděl na místě čtvrtém a tzv. to byl závod start-cíl..dojel tedy taktéž na místě 4.Za Kejmarem, Sitnianským a Řihákem.Řihák byl pro Erika velké překvapení, že se mu takto zadařilo!Celkově mu to dalo na bednu, na místo třetí.Gratulace!! S konkurencí jako byla tato, byl velmi spokojen, že vybojoval ,,bednu".Ještě lépe se dařilo Bohoušovi Vaňousovi, který za náš team startoval ve třídě S3 40+.Bohoušovi nejen šel vždy motocross, ale jde mu skvěle i supermoto a to hned tak, že bude v MMČR!Už v kvalifikaci o sobě dal znát a to dost výrazně, hned prvním časem!!Do první jízdy se mu nepovedl start a v blátivém terénu se mu také moc nelíbilo.Do všeho přišel v posledním kole pád.I tak však Vaňous dojel na 2.místě.Do druhé jízdy už byl suchý asfalt a to Vaňousovi vyhovovalo a z jeho slov ,,zcela v pohodě" závod vyhrál a díky rozhodující druhé jízdě bral celkově 1.místo!! Toto mistrovství bylo pro REGION racing team velice úspěšné a doufejme, že budeme takto pokračovat...!! Na fotky mnoha jezdců se můžete podívat v galerii!