V seriálu MotoCare Amater Cup startoval Vlastimil Dolák

18.08.2014 11:21

Závodu v Pacově v rámci seriálu MotoCare Amater Cup se zúčastnil Vlastimil Dolák. A jeho výsledek?

Text Vlastimil Dolák:

"V sobotu 2. 8. 2014 jsem se účastnil dalšího závodu MotoCare Amater Cupu na trati v Pacově. Startoval jsem ve třídě OPEN, kde se sešlo 45 jezdců. Svojí motorku jsem den před závodem prodal, a tak mi Standa Jindra půjčil svojí KTM, na které jsem se parádně svezl. Ráno byla trať nakropená a připravená na předpovídaný slunečný den. Celý den pořadatelé trať dále kropili a udrželi ji ve velmi dobrém stavu i přes velké teplo. V kvalifikaci jsem obsadil 24. místo. Do prvního závodu se mi start nepodařil a po pár kolech jsem ani nemohl, protože jsem 14 dní nejezdil, ale i přesto jsem první jízdu dokončil na 15. místě. Do druhé jízdy už jsem nezastoupil, ale i tak jsem celkově skončil na 22. místě."