Věř, běž, dokážeš.

29.04.2022 09:43

Martin Pácha závodil v Opatově na Nova Motocross cupu. Se svým výsledkem byl velmi nespokojený. My to však vidíme jinak... více v článku.

7.místo

V sobotu 16.4.2022 jsem vyrazil na své první letošní závody. Trénink jsem si v klidu obkroužil až na jedno zaváhání, kdy mi ujela motorka, to probíhalo v pohodě.
Poprvé jsem startoval v kvalifikaci ve dvou skupinách, na závody se v mé kategorii sjelo 52 jezdců, takže jsme byli rozděleni. Ve své skupině jsem po špatném startu skončil na 3. místě, což v celkovém souhrnu znamenalo jít jako pátý na startovní rošt.
    Starty mi celý den nešly, vždy jsem začínal až v druhé polovině. V první jízdě to nakonec dalo na 5. místo a v druhé jízdě, po pádu z pátého místa, jsem nakonec skončil osmý. Během všech rozjížděk mě hodně trápily ztvrdlé ruce.
    Omlouvám se týmu za ne tak dobrý výsledek, celkově se mi ten den nejezdilo moc dobře. Děkuji všem za podporu.

Pro nás je každý výsledek, kdy náš jezdec dojede do cíle živý a bez újmy na zdraví, dobrým výsledkem. Věříme, že se Martin vrátí zpět do své vrcholové formy a bude zase sbírat jednu bednu za druhou. Vždyť je to náš nezastavitelný Martin Piškot Pácha.  (Adéla Matějková, asistentka týmu)

1. místo: Víťa Dusíkek
2. místo: Daniel Stýblo
3. místo: Mateusz Owzcarek

Fotogalerie: Věř, běž, dokážeš.