Vlasta Dolák a Erik Provazník obsadili bednu ve Vílanci

08.10.2014 15:54

Předposlední závod seriálu Chalupa Cup si v neděli 5. 10. 2014 nenechal ujít Vlastimil Dolák a Erik Provazník. Účast v závodu se jim opravdu vyplatila.

Mlhavé a nevlídné podzimní počasí čekalo na jezdce, kteří si přijeli zazávodit do Vílance u Jihlavy. Dopoledne nechyběly tréninky, na které odpoledne navázaly závody. V nejprestižnější třídě OPEN startoval Vlastimil Dolák a Erik Provazník.

V první jízdě měl Vlasta dobrý start, Erik byl v zatáčce jako první. Během prvního kola si vytvořil náskok, bohužel spadl a byl předjet druhým Tomášem Kaňkovským a třetím Vlastou Dolákem. Erik svůj motocykl rychle zvedl a vydal se stíhací jízdu. Během chvíle opět předjel své soupeře a dojel na 1. místě. Vlasta dojel bez jakýchkoliv komplikací na 3. místě.

V druhé jízdě se opět povedl Erikovi start, jen Vlasta zůstal na zadních příčkách. Erik nyní bez pádu jel celý závod sytel start cíl. Vlasta ze zadní pozice bral soupeře jednoho po druhém a během pár kol už figuroval na 3. místě.

V celkovém pořadí na stupních vítězů byl na 1. místě Erik Provazník, na 2. místě Tomáš Kaňkovský a 3. místo obsadil Vlastimil Dolák.

Erik s Vlastou byli s výsledkem spokojeni. V celkovém pořadí seriálu se na 1. místě pohybuje Vlasta Dolák, Erik Provazník je hned za ním na 2. místě.

Kluci, velká gratulace a děkujeme za výbornou reprezentaci týmu.