Vlasta Dolák obsadil na bedně 2. místo

30.04.2014 15:04

Text Vlasta Dolák

"Dne 27. 4. 2014 jsem se zúčastnil závodu Motosport HT Group Meteorit cup na trati v Dalečíně. Závod byl spojen s ME IMBA MX2 a tak se jelo na trati Dalečín I. Startoval jsem ve třídě JUNIOR. Počasí bylo pěkné celý den a v prvním tréninku jsem se cítil velice dobře. V kvalifikaci jsem obsadil čtvrté místo a velice se těšil na závod. Ale potom mě to trochu přešlo, když jsem viděl, jak hodně trať kropí a dozvěděl jsem se, že se zaváděcí kolo nepojede. Do první jízdy jsem odstartoval třetí za Danem Vrtalem a Liborem Ampapou. Na prvním seskoku dolu jsem se dostal na druhé místo. Po pár kolech jsem se dostal na první místo před Dana Vrtala, ale asi dvě kola před koncem mě předjel V. Dobeš a skončil jsem druhý. Ve druhé jízdě jsem odstartoval docela špatně asi kolem desátého místa a trať byla dost rozbitá a moc mi to nešlo a do cíle jsem dojel jako pátý. Ale celkově jsem skončil druhý. Za fotky Děkuji Dominikovi Procházkovi."

Fotogalerie: Vlasta Dolák obsadil na bedně 2. místo