Žamberk - Fikejs - Kostěnice

07.10.2015 13:45

Leoš Fikejs se zúčastnil závodů v Žamberku a Kostěnicích. Dařilo se mu dobře, přečtěte si jak závody proběhly..

V Žamberku se jel předposlední závod Novamotocross Cupu ( poslední bude již tradičně na trati v Třemošnici 17.10.2015) . Leoš Fikejs zde startuje ve třídě Hobyy 19-26 let. Trať se mu líbila a sedla mu. V kvalifikaci zajel první místo. Pokračoval v tom i nadále. Do první jízdy odstartoval třetí, během pár kol se dostal do vedení, díky pádům jezdců. Tuto pozici udržel až do cíle. Druhý závod pro něj byl ještě lepší, protože byl pouze v jeho rukách a zásluhách. Závod proběhl start - cíl a Leoš se dvěma prvními místy i celkově vyhrál !

V Kostěnicích se jel volný závod, nebo také MX Kostěnice. Počasí bylo slunečné a Fikejsovi se opět dařilo. Tyto závody Leoš bere jako trénink, když jiné závody nejsou. Do obou jízd udělal holeshot a s velkým náskokem dojel do cíle. Další první místo bylo úspěšně doma. Děkuje za fotky Nikče Mandysové.

Fotogalerie: Žamberk - Fikejs - Kostěnice