Závada na motorce není pro Pišla překážkou

28.08.2020 11:20

Lukáš Pišl vyrazil na závod Nova motocross cupu do Rudníku. A hned ve třetím kole tréninku to vypadalo, že pojede zase domů... jak to vše dopadlo? Dozvíš se v článku.

12. místo

"Na závody do Rudnické Rokle jsem jel s tím, že pro mě budou náročné. Tamní trať je těžká a já dlouho nezávodil. Hned po 3. kole tréninku to vypadalo, že pojedu zpátky domů. V jedné ze zatáček jsem se střetl s jezdcem, který spadl těsně přede mnou a já si prorazil vodní pumpu. Díky okamžité pomoci a spolupráci kamarádů jsem mohl pokračovat v závodu. Do kvalifikace jsem nastoupil s pocitem, že motorka nemusí vydržet. To se naštěstí nestalo a já do cíle dojel jako 15tý. Při první rozjížďce jsem se umístil na 14. místě a při druhé rozjížďce na 12. místě. Celkově také 12. místo. Bylo mi jasné, že závod bude náročný, ale vzhledem k pádům některých jezdců jsem rád, že jsem dojel ve zdraví." řekl Lukáš.

1. místo: Tomáš Nývlt

2. místo: Martin Chlupáč

3. místo: Tomáš Linek

Fotogalerie: Závada na motorce není pro Pišla překážkou